2018 (muutokset ja lisäykset mahdollisia)   

ENNAKKOLIPUT JOKA PÄIVÄ PAIKAN PÄÄLTÄ TAI LIPPUPALVELU TICKETMASTERISTA!  

TARKEMMAT INFOT FACEBOOKIN TAPAHTUMASIVUILLA (katsominen ei vaadi rekisteröitymistä).

    

        

     

ELOKUU

24.8.      Masters of Metal (K18)

              Timo Kotipelto, Noora Louhimo & JP Leppäluoto                        

25.8.      Raaka-Aine (K18) 

              KLO 22-24 EI PÄÄSYMAKSUA! KLO 24- 12€. 

     

SYYSKUU

1.9.        Lost Society w/ Katala (K18)                                            

8.9.        Lukas Leon (K18)                                                              

14.9.      Pekkaniskan Pojat (K18)                                                  

15.9.      Janna (K18)                                                                       

21.9.      Tanssiorkesteri Kaiho (K18)                                            

28.9.      Teemu Roivainen & Energia (K18)                                                            

29.9.      Timo Rautiainen & Trio Niskalaukaus (K18)                  

      

LOKAKUU

5.10.      Aki Samuli & Fantasia (K18)                                             

6.10.      Maj Karma (K18)                                                                

12.10.    Saija Tuupanen & eXmiehet (K18)                                   

13.10.    Elastinen (K18)                                                                  

19.10.    Charles Plogman & Rosette (K18)                                                               

20.10.    Kotiteollisuus (K18)                                                         

26.10.    Kalle Jussila (K18)                                                            

27.10.    Tuohimaa w/ Hullu Elämä (K18)                                       

  

MARRASKUU

2.11.      Mokoma (K18)                                                                    

3.11.      Neljä Ruusua (K18)                                                            

9.11.      Pekkaniskan Pojat (K18)                                                   

10.11.    Francine (K18)                                                                   

16.11.    Sinitaivas (K18)                                                                  

17.11.    Turmion Kätilöt (K18)                                                        

23.11.    Hurma (K18)                                                                                                                                

30.11.    Amorphis (K18)                                                                  

        

JOULUKUU

1.12.      Kake Randelin (K18)                                                         

8.12.      Stam1na (K18)                                                                   

29.12.    Aikakone (K18)                                                                  

         

    

        

Tanssi-iltoina ovet aukeavat klo 20 ja bändi-iltoina klo 22

Disco joka perjantai ja lauantai klo 22-04

Karaoke aina aukioloaikoinamme